KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9577310
nr 957 7310
Helena Herslow
(1875-1944), Sverige
Oljemålning, Helene Herslow (1875-1944), landskap med kyrka, signerad, 40 x 60
Kondition: slitage, skador, färgbortfall
Helena Herslow, svensk målare född 1875, död 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 april 2015
kl 19:34:41
27/4 18:13:50